Armutalan Satılık Ev // Selimiye Emlak

Marmaris Armutalan satılık yazlık ev villa ile Selimiye köy evleri hakkında ilanlar detaylı bilgiler ve Gönenç Emlak Bülteni açıklamasına yer verilmektedir.

Emlak Danışmanı

Armutalan Satılık Ev

 • İlan No
  407
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  150
 • Oda Sayısı
  3+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  1+2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima+Şömine
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Yazlık Evler

Marmaris Armutalan satılık yazlık ev villa ile Selimiye köy evleri hakkında ilanlar detaylı bilgiler ve Gönenç Emlak Bülteni açıklamasına yer verilmektedir. Marmaris Armutalan'da merkeze yakın olan satılık yazlık ev beş adet ikiz villadan oluşan butik site içindedir. Geniş bahçe içinde yürüyüş yolları gibi kullanım alanları müşterek mülkiyettir. yeni deprem yönetmeliği özelliklerine uygun olarak inşa edilmiştir.

Genel Özellikler

Kat mülkiyeti tesis edildiğinden. banka konut kredisi ile satın alma olanağı vardır..Kredi kriterlerine uygundur. Evin girişinde antre, mutfak, banyo tuvalet, salon,üst kat ise üç yatak odası bulunmaktadır. Pencereler ısı cam, ıslak zeminde birinci sınıf karo kullanılmıştır. Salonda kullanıma hazır şömine vardır. Gün boyu güneş gören satılık yazlık ev mevki açısından konumu önemlidir. taks minibüs durağı, okul, marketler, alışveriş merkezi eve oldukça yakındır.

Gayrimenkul Yatırımı

Satılık yazlık ev yer gösterme işlemi şirketimiz elemanları tarafından randevu verilerek, Sanayi Bakanlığı düzenlediği yönetmelik tebliği gereği yer gösterme tutanağı düzenlenerek ve alıcı ile aracı arasında karşılıklı imza edilerek yer gösterme işlemi yapılır. Güvenli bir alışveriş temin edilmesi amacıyla alıcı ve satıcı karşılıklı olarak görüştürülür. Ödeme koşulları, satış fiyatı ve benzeri görüşmelerinin aracı vasıtasıyla değil aksine bizzat alıcı ile satıcının yüz yüze yapılması ve temini şarttır. Marmaris emlak portföyünde bulunan ilanlaı güncel bilgiler bilgi bankamızda sürekli yenileme ve yedekleme yapılarak yer almaktadır.

Gönenç Emlak Şirketi

Gayrimenkul sektöründe 1994 yılından beri günümüze kadar halenTürkiye güney sahillerinde gayrimenkul sektöründe danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Şirketimizin merkezi Marmariste olup kuruluşundan beri ayni adrestedir. Gönenç Emlak şubesi olarak Selimiye köyü gayrimenkul sektörüne hizmet vermekteyiz. Selimiyeemlak.net sitemiz portföyünde konut olarak, villa, köy evi,yazlık ev tipi ilanları yayınlamaktadır. Resmi sitemiz gonencemlak.com.tr ise yüzlerce emlak ilanları ve bu yönde danışmanlık hizmetini Bodrum Datça'dan Fethiye'ye kadar aktif olarak vermektedir. Lütfen sorularınız,önerileriniz için bize ulaşınız.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita