Marmaris Satılık Emlak Gayrimenkul // Selimiye Emlak

Muğla Marmaris ve çevresi Selimiye satılık emlak gayrimenkul ilanları ile Selimiye Gönenç Emlak tarafından yatırımcılara yönelik ilan bilgilerini sunuyor.

Emlak Danışmanı

Marmaris Satılık Emlak Gayrimenkul

 • İlan No
  140
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  1330
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %10
 • Kaks
  %20
 • Kadastro Yolu
  Yola cepheli
Açıklama

Satılık Emlak

Muğla Marmaris ve çevresi Selimiye satılık emlak gayrimenkul ilanları ile Selimiye Gönenç Emlak tarafından yatırımcılara yönelik ilan bilgilerini sunuyor. Köy Gelişme Alanı içinde bulunan, deniz manzaralı, yola cephesi bulunan, yasal villa inşaatına sahip, alt yapısı hazır Selimiye satılık arsa olarak sunulan parsel. Denize yakın, yürüyerek sahile ulaşma mesafesinde, çekmeler izin verdiğinden müştemilat yanı sıra, yüzme havuzu yapılabilir özellikte satılık konut imarlı arsa. Mirengi noktaları denilen hudut belirlemesi yapılmış, köşe kazıkları çakılmıştır.

Selimiye Bölgesinde İmar Durumu

Muğla İl Özel İdare Müdürlüğü'nden proje tastiki ile villa inşaatına başlanabilir. Mimari proje, elektrik projesi ardından,85m2 taban oturumunu aşmayan, iki katlı Datça Bozburun Plan Hükümleri'nde belirtilmiş geçerli koşullara da uyarak villa inşaatı yapılabilir. G.D.Y.K Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları 25 metre kullanım alanına sahip müştemilata da izin verir. Bahçe, havuz araç gereçleri burada muhafaza edilebilir. Muğla İli Büyükşehir Belediye idare sistemine geçince, tüm imar inşaat ruhsat ve yapı kullanım izin belgeleri Marmaris belediyesine bağlandı. Selimiye Köyü mahalle statüsünde oldu. Su elektrik yol olarak alt yapı hizmetleri açısından sorun bulunmamaktadır. Bilindiği gibi Marmaris'e düzenli yaz kış dolmuş vardır. Ulaşım kolaydır.

Selimiye Satılık Arsa

Arsanın gösterilmesi randevu teminiyle yapılır, güvenli alışveriş gereği alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Lütfen Selimiye satılık emlak, köy evi, villa isteklerinizi iletiniz. Müstakil ev villa inşaatına uygun gayrimenkul arsalar portföyümüzde sürekli güncellenmektedir. Yeni kayıt edilen ilan bilgilerine ulaşmak RSS ile mümkündür. Özet akış sistemiyle anlık haberdar olabilirsiniz. Selimiyenin dışında Söğüt, Hisatönü, Orhaniye, Turgut, Bayır köylerinde bulunan satılık emlak resmi sitemiz www gonencemlak com tr sitemizde yayındadır. Yüzlerce gayrimenkul bilgisi, binlerce fotoğraf ile yayındadır.

Sahillere İlgi Artıyor

Deniz, kara yoluyla ulaşıma açıkdır. Marmaris otogarında düzenli olarak dolmuşlar kalkmaktadır. Yaz kış ulaşım mevcutdur. Araçla 45 dakikada ulaşılan köye Marmaris den günübirlik yolculuk mümkündür. Özellikle yaz aylarında trafik yoğundur. Mavi yolculuk tutkunlarının uğrak yeri olan köye yatçılar günlük ya da daha uzun süreli konaklama yeridir.

Gayrimenkul Pazarı

Şirketimiz 28 yıl üzerinde süreden beri profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Portföyümüzde bulunan ilanlar düzenli güncellenerek yenilenir. Sitemizi ziyaretinizde aradığınız özelliklere sahip ilan bulamadıysanız lütfen isteklerinizi yine de bildiriniz. Talepler kayıt edilir. Yazılım sistemimiz yeni gelen ilan ile uyumlu ve benzer ise otomatik uyarı verir. Talebiniz devam ediyor ise size duyuru yapılır.

Marmaris Emlak Haberleri

Alıcı ile satıcının buluşma platformu özelliğine sahip olan sitemiz, önerileriniz, eleştirileriniz, belirtilen istekleriniz yönünde geliştirilmektedir. Bilgi çağının gereği, artık aradığını bulmak kolay. Sosyal medyada facebook twitter hesaplarımız daha geniş ulaşım ağı içinde ilgilenenlere ulaşmamızı sağlamaktadır. Bizi sosyal medya üzerinden izleyebilir, yorumlarınızı iletebilirsiniz. Satılık köy evi villa müstakil ev taleplerinizi iletiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita