Marmaris Satılık Villa Yazlık Ev // Gönenç Emlak

Marmaris Satılık villa yazlık ev satışlarına Marmaris Selimiye emlak danışmanlık hizmeti Gönenç Emlak gayrimenkul ilanları veriliyor.

Emlak Danışmanı

Marmaris Satılık Villa yazlık Ev

 • İlan No
  622
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  500
 • Oda Sayısı
  4+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  1+2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima+Şömine
 • Banyo Sayısı
  2
Açıklama

Satılık Villa

Satıldı. Bezerleri için lütfen bizi arayınız. Marmaris Satılık villa yazlık ev satışlarına Marmaris Selimiye Emlak satılık konut imarlı arsa, köy evleri, müstakil ev hakkında bilgiler yayınlanıyor.

Müstakil Ev

Şirketimiz 1994 yılından günümüze profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Gönenç Emlak Ltd.Şti. Marmaris satılık villa güncel ilanlarına portföyünde yer vermektedir. Nitekim 622 numaralı ilanımız; Marmaris'in Armutalan mevkisinde, 500m2 metraja sahip, %30 konut imarlı arsa içinde 270m2 kullanımı olana müstakil ev yer almaktadır. Araç pa rk yeri, özel yüzme havuzu, bakımlı bahçe, BBQ, güvenlik için bahçe duvarları tamamlanmış, yeni deprem yönetmeliği kurallarına uygun inşa edilmiş müstakil ev satışa çıkarılmıştır.

Villanın Diğer Özellikleri

Makul fiyatla sunulan, Marmaris satılık villa özellikleri, girişte çelik kapı, antre, aydınlık geniş salon, şömine, kapalı mutfak, wc, teras balkonlar, ikinci kat üç yatak odası, banyo tuvalet, loft bulunmaktadır. Kalorifer sistemi vardır. Birinci sınıf malzeme kullanılarak tamamlanan yazlık ev, kat mülkiyeti tamamlandığından, konut kredisi kriterlerine uygundur. Satış işleminde banka kredisi kullanılabilir.Tek parsel üzerine inşa edilmiş olan satılık villa, ulaşımı kolay, güneş alan, Armutalan merkezde nezih mevkide yer almaktadır. Bu ilan hakkında sorularınız için bize ulaşınız.

Alıcılara Yer Gösterme

Satılık villa yer gösterme şirketimiz aracılığı ile randevu alınarak yapılır. Güvenli alışveriş temin edilebilmesi amacıyla, alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Tarafların anlaşması durumunda, satış işlemi sonuçlanıncaya kadar şirket yetkilimiz danışmanlık hizmetini verir. Nitekim; satış sonrası ücretsiz servisimiz, elektrik, su aboneliğinin tesis edilmesi, sigorta işlemi, ilgili belediye de beyanname verilmesi çalışmalarını kapsamaktadır. Referans esasına dayalı çalışma anlayışımız gereği onay verilirse müşteri memnuniyeti olarak servis verilir. Pek çok kimsenin angarya olarak gördüğü bu etkinlik, işine saygısı gereği sorunsuz, eksiksiz iş bitirme amacıdır. Satışla başlayan dostluklarda hiç bir şey tek yanlı değildir. Danışmak kazandırır.

Marmaris Gönenç Emlak Konut Fırsatları

Gönenç Emlak şirketimiz, Marmaris gayrimenkul sektöründe profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Türkiye Güney sahilleri ve Marmaris çevresi aktif olarak emlak alım satımı, satış süreci yönetimi yapılmaktadır. Selimiye Köyü bölgemizin parlayan yıldızı olduğundan özel önem veriyoruz. Şirketimizin şubesi niteliğindeki Selimiye emlak satılık ilanları Marmaris ilanları ile birlikte yayınlanmaktadır. Bizlere aradığınız özellikte emlaklar tanımlayarak iletiniz. Değerinde ve hızlı satışlar için 28 yıl üzerinde süredir oluşan, bilgi, birikim, deneyimlerimizden yararlanınız.

Konut Pazarlama

Marmarisde inter aktif bilgi bankası niteliğindeki sürekli güncellenen data portföy yönetiminde etkilidir. Yeni kayıt edilen ilan, portföy bilgilerden daha önce talepte bulunmuş potansiyel müşteri listesini taramaya başlar. İlanın uygun alıcılarla benzeştiği isim listesini sistem otomatik olarak verir. Listedeki isimler ile telefon trafiği yaşanır. İlgilenenlerle randevular yapılır. Yasanın belirlediği yer gösterme tutanağı tanzim edilerek şirket yetkili tarafından satışa sunulan emlak gösterilmesi işlemi yapılır. Beğenenler mülk sahibiyle karşılıklı görüştürülür. Anlaşma olursa, satış süreci yönetilerek sonuçlandırılır.

Fırsatlar

İlk adım çalışmalardan satışı gerçekleştiremezsek, sitede yayın başlar. Özet akış sistemi, google reader, sosyal medya özellikle twitter ile facebook hesaplarımızdan ilanın yayını yapılır. 5000 üzerinde kayıtlı Selimiyebox ve Marmarisbox Bülteni üyelerimize duyuru yapılır. Buradan gelen talepler özenle değerlendirilir. Referans sistemini esas alan şirketimiz profesyonel çalışmasında, resmi sitemizde emlak ilanları 3000 üzerinde dijital resim kullanarak yayınlamaktadır. Tüm çalışmalarda sistem ve prensipler vazgeçilmezlerimizdir. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita