Marmariste Satılık Emlak Arsa // Selimiye Emlak

Muğla Marmaris Selimiye Gönenç Emlak ve Marmariste satılık emlak gayrimenkul ilanları ile köy evleri villa müstakil ev bilgileri güncel sunulmaktadır.

Emlak Danışmanı

Marmariste Satılık Emlak-Arsa

 • İlan No
  633
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  408
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %10
 • Kaks
  %20
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Satılık Arsalar

Satıldı Muğla Marmaris Selimiye Gönenç Emlak ve Marmariste satılık emlak gayrimenkul ilanları ile köy evleri villa müstakil ev bilgileri güncel sunulmaktadır. Muğla Marmaris merkezden 40km mesafe uzaklıkta bulunan Selimiye Mahallesinde satılık emlak. Köy gelişme alanı KGA sınırları içinde kalan gayrimenkul, imar çalışmalarında yeni bir gelişme oluncaya kadar kriter özelliklerine haizdir. Bilindiği üzere KGA hudutları dahilinde kalan araziler, tek bir parselde 5000m2 üzerinde olamak, denizden 100m mesafe uzakta bulunmak, sit alnı içinde kalmamak, tarımsal niteliği korunacak alan dışında kalmak ve kadastro yoluna cephe sınırı olmak koşulları ile villa veya pansiyon inşaatı için yasal izin alınabilir.

Selimiye İmar Durumu Gelişmeleri

Bu koşullara sahip olunca, taban oturumu 85m2 yüzölçümünü geçmemek şartı ile iki katlı villa inşaatı yapılır. Yüzme havuzu çekme mesafeleri izin verdiğinden yapılabilir. Ayrıca 25m2 müştemilat için izin verilmiştir. Bahçe araç, gereçleri yerleştirilmesi için düşünülen müştemilat tek kat üzerine yapılır. Köy nüfusuna beş yıldır kayıtlı yani ikametgahı muhtarlıkta kayıtlı tapu sahibinin ikinci ev inşa etme olanağı mevcuttur. Ticari olarak ise 8 apart üniteli butik otel inşaatı yapılabilir. detaylı bilgi ve sorularınız için Bize Ulaşın sayfamızdan isteklerinizi iletiniz.

Selimiye Emlak Konut Fırsatları

Sayfalarımız okurların sorularına açıktır.Ayrıca web sitemizde görmek isteyeceğiniz yeni bölümler için lütfen bize ulaşınız linki ile sorularınızı iletiniz. Portföyümüzde Mugla Marmaris Selimiye satılık arsa imar bilgileri fiyatlar ilanlar yanı sıra köy evleri villa müstakil ev selimiye emlak sitesinde yayındadır. Marmaris emlak sektörü güney sahilleri gayrimenkul portalı www gonencemlak com tr sitemizde 700 adet civarında satılık ilan bilgisi binlerce resim ile sunuluyor. Selimiye Bülteni Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. periyodik imedya yayınıdır.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita