Muğla Marmaris Satılık Villa // Selimiye Emlak

Muğla Marmaris satilik villa ve Orhaniye satılık villa ilanı ile köy evleri müstakil ev arsa konut bilgileri Selimiye Gonenc Emlak tarafından sunulmaktadır.

Emlak Danışmanı

Muğla Marmaris Satılık Villa

 • İlan No
  698
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  685
 • Oda Sayısı
  5+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  1+2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Belirtilmemiş
 • Banyo Sayısı
  3
Açıklama

Marmaris Orhaniye Satılık Ev

Muğla Marmaris satilik villa ve Orhaniye satılık villa ilanı ile köy evleri müstakil ev arsa konut bilgileri Selimiye Gönenç Emlak tarafından sunulmaktadır. Muğla merkeze 83km, Marmaris'e 28km mesafede bulunan Orhaniye Mahallesi nezih mevkiinde satılık villa. Denize yürüyüş mesafesinde bulunan 685m2 arsa içinde inşa edilmiş villa şirketimiz tarafından gayrimenkul sektörüne satılık ilanları olarak sunulmuştur. Yüzme havuzlu, doğa içinde yer alan konut ayni zamanda butik otel olarak da kullanılabilir.

Çevrede ruhsatı bulunmayan konutlara göre, Y.K.İ.B Yapı Kullanma İzin Belgesi bulunan bina, üç adet 2+1, suit ve boydan boya kat dairesine sahiptir. Ayrıca müştemilatı vardır. Orhaniye Mahallesi su şebekesine bağlı olmasının yanı sıra, konuta özel artezyen vardır. Üs katlardan deniz görünmektedir. Binanın inşaatında her şey birinci sınıf kalite ürünler kullanılarak, depreme dayanıklı yapılmıştır. Sauna, jakuzi, tüm pencereler doğal mimari yapıya uygun dekoratif ahşap kepenklerle sıcak, soğuk, güvenlik, gürültü izole edilmesi için tesis edilmiştir. kalabalık ailelerin kullanabileceği gibi, butik işletmecilik de yapılabilir.

Orhaniye satılılık villa yer gösterme işlemi şirketimiz yetkilileri tarafından yapılmaktadır. BU işlem 2003 Yılında T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı OSG-2003/59 numaralı yönetmeliğinde belirtilen prosedüre uygun olarak yapılmaktadır. Evi görmek isteyen ile gösteren arasında tebliğ gereği yazılı tutanak tanzim edilir. Satılık villa gösterilir, bilgi verilir, talep üzerine mülk sahibi ile karşılıklı görüşme temin edilir. Güvenli alışveriş karşılıklı görüşmenin gereğidir.

Zengin seçenekler sunan portföyümüz; Muğla Marmaris satılık villa ve Orhaniye satılık villa ilanı ile köy evleri müstakil ev arsa konut bilgileri Selimiye Gonenc Emlak Selimiyebox sunmaktadır. Portföyümüz düzenli güncellenerek yenilenmektedir. Resmi sitemizde yer alan bu ilana buradan Marmaris satılık villa linkinden ulaşabilirsiniz. Emlak Bilgi Bankamız kayıtlarında, satılık villa inşaatına uygun satılık arsa ilanlarımız vardır. Selimiye Mahallesi yanı sıra Hisarönü, Orhaniye, Turgut, Söğüt ve çevresi muhtelif metrajlarda arsalar bilgileri verilmektedir. İsteklerinizi, sorularınızı iletebilirsiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Gönenç Emlak

Marmaris'in ilk on-line şirketi 1992 yılında şirketimiz kurucuları tarafından francheising sistemiyle kazandırılmıştır. 38 adet acente birbirine on-line bağlı Türkiye genelinde hizmet vermişlerdir. İki yıl sonra 1994 yılında şirket hisselerini kendi istekleri ile devir ederek kendi aile şirketi Gönenç Emlak Ltd.Şti kurulmuştur. 25 yılıaşan süredir, şirketimiz, yurt içinde ve dışında 3000 üzerinde emlakçı ile haberleşme kabiliyetine sahiptir. Tasarımı, yönetimi, bize ait olan resmi sitemiz www.gonencemlak.com.tr dokuz; www.gonencemlak.com 12nci yılında, aralıksız türkçe, ingilizce yayındadır. Selimiye Marmaris Emlak Bülteni 2005 yılından beri izleyicilerine ulaşmaktadır. 25 yıldır ayni adreste ikamet eden Marmaris'in tek emlakçılık şirketiyiz. Deneyimlerimizden, bilgi, birikimlerimizden yararlanmanız önerilir. danışmak kazandırır.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita