Muğla Marmaris Selimiye Satılık Araziler // Selimiye Emlak

Muğla Marmaris Selimiye satılık araziler ve Selimiye satılık arsalar ile gayrimenkul ilan bilgileri Gönenç Emlak tarafından sunulmaktadır.

Emlak Danışmanı

Muğla Marmaris Selimiye Satılık Araziler

 • İlan No
  616
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  550
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Satılık Parseller

Muğla Marmaris Selimiye satılık araziler ve Selimiye satılık arsalar ile gayrimenkul ilan bilgileri Gönenç Emlak tarafından sunulmaktadır. Muğla Marmaris Selimiyede Sığliman mevki istikametinde bulunan bulunan satılık arazi, kadastrodan tescili yapılmış yolla arasında tek parsel bulunmaktadır.

Gayrimenkul Yatırımı

Bilindiği gibi, eğer parsel doğrudan kendisi kadastro yoluna sınır cepheli olsaydı; G.D.Y.K. yani Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları kriterlerinin önemli şartlarından birisini yerine getirmiş olacaktı. Bugünkü arazi kategorisinden arsa sınıfına yükselmesi için önemli bir engel aşılmış olacaktı. Nitekim, tüm alıcılar ev inşa etmek için gayrimenkul aramıyor. Selimiye satılık arsa talebi yanı sıra; badem, zeytin gibi ağaç yetiştirmek, arı kovanı koymak vb. nedenlerle satılık arayanlara sunulabilecek parsel olarak ayni zamanda yatırım amacına uygunluk mevcuttur. Fiyatı makul seviyelerde olup, potansiyel sahibi arsa olduğu söylenebilir.

Arsa Arazi Fırsatları

Nitekim, Selimiye satılık arsa; imar geldiğinde, %40 devlet tarafından yol,cami,okul vb kamu yararına bilabedel alınır. Geri kalan metrajdaki arazi ise parselasyona uygun arsa haline dönüşür. Bu anlamda yatırım amacına yönelik de değerlendirilebilir. Portföyümüzdeki bilgiler düzenli yenilenmektedir. Marmaris Bülteni Gönenç Emlakçılık Ltd.Şti. periyodik medya yayınıdır.

Selimiye Gönenç Emlak İlanları

1994 yılından beri şirketimiz yöneticileri emlak sektöründe hizmet vermektedirler. Selimiye daha çok, kısa, orta vade yatırımcıları yönlendirirken; 2008 yılında yönetmelik değişikliği nedeniyle villa yasal inşaatına uygun, konut imarlı parseller satabilme olanağı doğunca, resmi sitemizin bir konu olarak selimiyeemlak.net sitesi oluşturuldu. Marmaris çevresi bilgiler yanı sıra özellikle Köye ağırlık vererek daha güçlü içerik sunmaya çalıştık. Alıcı satıcı buluşma adresi olarak sitemiz inter aktif özellikleriyle sunulmaktadır. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita