Muğla Selimiye Satılık Arsa // Selimiye Emlak

Marmaris Gönenç Emlak Muğla Selimiye satılık arsa ve yatırıma uygun araziler arsalar ile imarlı gayrimenkul ilanları sunmaktadır.

Emlak Danışmanı

Muğla Selimiye Satılık Arsa

 • İlan No
  299
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  615
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %10
 • Kaks
  %20
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Selimiye Satılık Arsa

Marmaris Gönenç Emlak Muğla Selimiye satılık arsa ve yatırıma uygun araziler arsalar ile imarlı gayrimenkul ilanları sunmaktadır. Marmaris merkezden 40 km uzaklıkta bulunan Selimiye Mahallesi, deniz manzaralı, villa veya pansiyon yapımına uygun gayrimenkulü satışa çıkardı. Köy Yerleşim Alanı içinde kalan denize 250 metre mesafede Selimiye satılık arsa. gayrimenkul yatırımına uygundur. Resmi tapulu, çap, imar durum belgesi temin edilmiş sorunsuz parseldir..

Bölgede İmar Faaliyetleri

Ö.Ç.K.K. Başkanlığının 1/5/2007 tarihli, 2463 sayılı yazısıyla onaylanan geçiş dönemi yapılaşma koşulları Ö.Ç.K.K. Başkanlığınca onaylı 1/25.000 ölçekli Datça Bozburun çevre düzeni hükümleri satılık emlak için geçerlidir. Yasal olarak inşaat ruhsatı alınır. Projeye uygun yapılarak iskanı olan konut veya pansiyon sahibi olunur. Teknik bilgi için, lütfen İmar Bilgileri sayfamıza, Sık Sorulan Sorular Sayfamıza bakınız yada bize ulaşınız. Onaylanan Revizyon planı hakkında bilgileri takip etmeniz önerilir.

Selimiye Gönenç Emlak Avantajlı Fırsatları

Gayrimenkul yer gösterme firma yetkilisi tarafından yapılır, güvenli bir alışveriş için alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Muğla Marmaris Selimiye satılık villa müstakil ev yapılır 615 m2 arsa yanı sıra inşaata uygun muhtelif arsalar portföyümüzde yer almaktadır. Köy evleri, konut, gayrimenkul bilgileri sürekli, periyodik güncellenir. 28 yıl üzerinde gayrimenkul sektöründe hizmet vermeye devam eden şirketimiz fırsat avantajlarından yararlanınız

Fırsatlar devam Ediyor.

Geçiş dönemi yapılaşma koşulları kriterleri getirilerek villa, pansiyon inşaatı yasal izin alınmasından sonra köylerde gayrimenkul satışlarına ilgi yoğunlaşmıştır. İnternet platformunda Selimiye Emlak şubemiz, gayrimenkul taleplerinizi hızla değerlendirir. Kıymetinde satılacak taşınmazlar için danışmanlık hizmeti bu amaçla sunulmaktadır. Lütfen isteklerinizi bildiriniz.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita