Selimiye Gayrimenkul Yatırım // Selimiye Emlak

Gönenç Emlak Marmaris Selimiye gayrimenkul yatırım ve satılık arsa arazi ilanları ile köy evleri villa müstakil ev bilgilerini piyasaya sunuyor..

Emlak Danışmanı

Selimiye Gayrimenkul Yatırım

 • İlan No
  15
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  3045
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Yatırımcılara Fırsatlar

Gönenç Emlak Marmaris Selimiye gayrimenkul yatırım ve satılık arsa arazi ilanları ile köy evleri villa müstakil ev bilgilerini piyasaya sunuyor. Köy girişinde ana caddenin üst kısmında, komple deniz manzaralı imar geldiğinde yüksek prim yapma potansiyeline sahip Selimiye satılık arsa. KGA kapsamındadır. 5000m2 altında olduğundan, inşaat yapılamaz. Resmi tapusu vardır. Yol bulunmadığı için GDYK özelliklerini eksik taşımaktadır. Badem zeytin ağacı dikmek veya yatırım amacına uygunluğu nedeniyle tarımsal faaliyet yapılması mümkündür.

Selimiye Marmaris Gönenç Emlak

28 yıl üzerinde gayrimenkul sektörüne hizmen vermekte olan şirketimiz, Satılık ve Marmariste kiralık ev villa arsa müstakil ev ve köy evleri hakkında güncel ilanları yayınlamaktadır. Sürekli güncellenen bilgilerden yararlanmak konuyla ilgililenenler için yararlıdır.

Gayrimenkul Yatırımı

Karar vermek için bilgi alt yapısına sahip olmak çok önemlidir. Verilecek olan kararın doğru ya da yanlış olmasında doğrudan etkisi vardır. Satılacak olan arsanın fiyatını belirlemek için piyasa fiyatının bilinmesi gerekir. Ayrıca; parselin teknik özellikleri ve imar mevzuatındaki yeri de bilinmelidir. Satma kararı üzerinde en etkin etmenlerin başlıcası bilgidir. Tüm söylediklerimiz satın alma sürecinde de geçerlidir.

Emlak Haberleri

Şirketimizin ana sitesi gonencemlak.com.tr yüzlerce emlak ilanına yer vermesine karşın, Selimiye sitemizi oluşturmamızın öncelikli hedefi potansiyel alıcı satıcı kitlesine, doğru bilgi sunmaktır. Nitekim, bu bilgiyi edinmeden karar vererek, hayallerinin kabusa dönüştüğü ve pişman olan, kandırılanların hikayelerini çok dinledik. Emlak Danışmanının hizmet kalitesini, bilgisi, birikimi belirler. Pusulanız doğru bilgi olsun. Selimiyebox Gönenç Emlakçılık Ltd.Şti. periyodik elektronik medya yayınıdır.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita