Selimiye Satılık Arazi Parselleri // Selimiye Emlak

Muğla Marmaris Selimiye satılık arazi parselleri ile tarla arsa vasfına sahip gayrimenkul tipi ilanlar Gönenç Emlak tarafından veriliyor.

Emlak Danışmanı

Selimiye Satılık Arazi Parselleri

 • İlan No
  405
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  650
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Selimiye Satılık Parseller

Muğla Marmaris Selimiye satılık arazi parselleri ile tarla arsa vasfına sahip gayrimenkul tipi ilanlar Gönenç Emlak tarafından veriliyor. Bozburun ana yol üzerinde yer alan arazi resmi tapulu tek parseldir. Yol ile arazi arasında tek parsel vardır. Köy gelişme alanı içinde kalan yerlerde Datça Bozburun plan hükümleri geçerlidir. Değişiklikle yenilenen ve geçiş dönemi yapılaşma koşulları kriterleri burada geçerlidir. Nitekim, yola sıfır cephe, 5000m2 ve üzeri olma kriterleri karşılanmamaktadır.

İmar Planları

Kıyı kenar şerit kanunu gereği sahilden 150m mesafede inşaat yapılabilir. 700m uzaklıkta olduğundan sorun yoktur. Arazi, arsa statüsü kazanması için, geçiş dönemi kriterlerine uygunluk esastır. Eğer yola sıfır arsa ile tevhit yani birleştirme yapılırsa ve 5000m metraj sağlanırsa, villa inşaatı izini alınabilir. Arazi potansiyeli bulunan gayrimenkul olarak dikkat çekmektedir. Fiyat, mevki olarak Selimiye Emlak piyasası açısından uygundur. Konu hakkında daha fazla teknik bilgi isterseniz, lütfen İmar Bilgileri bölümünde detaylı bilgi verilmiştir.

Gayrimenkul Yatırımı

Yabancıların ülkemizde arazi satın alabilmeleri prosedürü için Sık Sorulan Sorular linkimize bakmanızı öneririz. Villa inşaatı düşünenlerin dışında, mevcut parsel, kovan yerleştirmek, bölgeye özgü badem, zeytin ağacı yetiştirmek ve benzeri amaçlar yanında, gayrimenkul yatırımı amacıyla da satın alınabilir. Çünkü, devam eden imar çalışmaları sonuçlandığında, konut alanı olarak uygulama imar planında yer alırsa, yüzde 40 kamuya terk edildikten sonra net imar parseli oluşacaktır. Bilindiği gibi, 400m2 nin üzerinde metraj kaldığında, arsa konumunda olacağından müstakil ev yapılabilecektir. Potansiyel açısından böyle bir olasılık vardır. Nitekim, bu beklenti fiyatlanır. O gün geldiğinde, primli yeni fiyat karşılığını bulacaktır. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Selimiye Emlak Konut Piyasası

Marmaris çevresi güney sahilleri satılık kiralık ilanları interaktif bilgi bankamızda sürekli günceldir. Periyodik olarak ilanlarımız kontrol edilerek yenilenmektedir. Ücretsiz yayınlanan ilanların kabul edilmesinde en önemli etmen öncelikle bilgilerin doğruluğudur. Ancak; üzerinden uzun zaman geçmiş eskimiş doğru bilgiler sağlıklı değildir. Fiyat değişikliği yapılmış veya artık satıştan vazgeçilmiş ilanın kimseye faydası olmadığı gibi, güvenirliği zedeleyen, imaja zarar veren etmendir. Şüphesiz, her gün arazilerin sahiplerini telefonla aramak mümkün olmadığı gibi pratik çözüm de değildir.

Güvenli Ticaret

Sadece ilanı verenin vicdanına bırakmak edilgenliktir. Takip konusunda sektör istihbaratımız kısmen yardımcı olsa da, periyodik denetim daha iyisi bulununcaya kadar en doğru olanıdır. Kontrol güvene engel değildir. Sürekli yenileme burada çok önemlidir. Bu nedenle mülkü değerinde ve kısa zamanda satmak isteyenler ve aradıkları hayal ettikleri emlak arayanlar ortak buluşma platformunu adres kabul etmişlerdir. Portföyümüzde; satılık araziler, kiralık konut villa müstakil ev köy evleri,imarlı arsalar bulunmaktadır.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita