Satılık Koy Denize Sıfır Arazi // Selimiye Emlak

Muğla Marmaris Selimiye satılık koy denize  sıfır arazi Erle Koyu ile ilanlar ve köy evleri villa müstakil ev bilgileri Gönenç Emlak tarafından veriliyor.

Emlak Danışmanı

Satılık Koy Denize Sıfır Arazi

 • İlan No
  307
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  14.092
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Erle Koyu

Fiyat ve bilgisi için 0532 312 01 16  numaralı şirket telefonundan arayınız.

Muğla Marmaris Selimiye satılık koy denize  sıfır arazi Erle Koyu ile ilanlar ve köy evleri villa müstakil ev  bilgileri Gönenç Emlak tarafından veriliyor.Şirketimizin Selimiye Gayrimenkul Sektörü düzenli bilgilendirme, yorum, analizleri ile müşterilerine ulaşma ihtiyacı için hazırlanmıştır. Selimiye Köyü denize sıfır üç adet parselden oluşan, parsellerden birisi ana yola 25 metre üzerinde sınıra sahip günübirlik tesis pansiyon villa yapmaya yasal izinli arsa. Potansiyel olarak çekek yeri, marina yabilabilme özelliğine sahip emsalsiz satılık resmi tapulu gayrimenkul.

İmar Geçmişi

Ö.Ç.K.K. Başkanlığının 1/5/2007 tarihindeki 2463 sayılı yazısıyla kabul edilen geçiş dönemi yapılaşma koşulları Ö.Ç.K.K. Başkanlığınca onaylı 1/25.000 ölçekli Datça Bozburun çevre düzeni hükümleri gayrimenkul için geçerlidir. Yasal olarak inşaat ruhsatı verilir. Projeye uygun realize edilerek iskanı olan konut veya pansiyon sahibi olmak mümkündür. Teknik bilgi için, lütfen İmar Bilgileri sayfamıza, Sık Sorulan Sorular Sayfamıza bakınız yada bize ulaşınız. Bu konuda çok daha detaylı bilgiler Gönenç Emlak özel ayrılmış sayfada mevcuttur. Nitekim gayrimenkul tarihçesi, teknik özellikleri, hissedarların konumu, çok ayrıntılı biçimde yayınlanmaktadır.

Alıcılara Koy için Yer Gösterme

Gayrimenkul yer göstermesi Gonenc Emlak şirket şubesi Selimiye Emlak tarafından yapılır. Güvenli alışveriş alıcı satıcı karşılıklı görüştürülmesiyle mümkündür. Bu Taşınmaz en önemli özelliği Datça Bozburun Plan Hükümleri kapsamında çekek yeri olarak leke içinde kalmasıdır. Yani çekek yeri olarak kullanma ruhsatı alma olanağının bulunmasıdır.Lütfen daha fazla bilgi için bize ulaşınız.

Gönenç Emlak Yatırım Fırsatları

28 yıl üzerinde gayrimenkul sektöründe şirketimiz hizmet vermektedir. Marmaris Selimiye köyü denize sıfır 14.092 m2 satılık koy dışında portföyümüzde bu tip gayrimenkul bilgileri vardır. Şirketimiz bölgede sekiz adet satılık koy bilgisine sahiptir. Ayrıca, müstakil ev, köy evleri, villa, inşaata uygun arsalar sürekli güncel bilgileri şirketimiz portföyünde bulundurmaktadır. Mugla il hudutları içinde geçerli 2463 sayılı yukarıda açıklanan uygulama çerçevesinde Selimiye satılık emlak, konut, müstakil ev, yapılabilmesi koşulları hakkında daha fazla bilgi talebinizi şirket yetkilisine telefon veya elektronik postayla bildiriniz. Onaylanan Revizyon Planı sorularınızı iletebilirsiniz. Yeni yasa veya yönetmelikle ilgili değişiklikler olması ihtimaline karşı karar vermeden önce belediyeden son kontrollerin yapılması alıcılara tavsiyemizdir. Danışmak kazandırır.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita