Selimiyede Satılık Arsalar // Selimiye Emlak

Gönenç Emlak Şirketi tarafından Muğla Selimiyede Satılık Arsalar ve arazi tarla tipi gayrimenkul bilgileri piyasaya veriliyor.

Emlak Danışmanı

Selimiyede Satılık Arsalar

 • İlan No
  700
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  717
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %10
 • Kaks
  %20
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

İmarlı Satılık Arsalar

Satıldı Ancak, benzer ilanlar sunuluyor. Gönenç Emlak Şirketi tarafından Muğla Selimiyede Satılık Arsalar ve arazi tarla tipi gayrimenkul bilgileri piyasaya veriliyor. Muğla Marmaris Selimiye Mahallesi deniz manzaralı, resmi tapulu net parsel şirketimiz aracılığı ile satışa sunuldu. Kadastro yoluna cephesi bulunan arsa önü kapanmaz deniz manzaralıdır. Sahile 130 metre uzaklıkta bulunan parselin ana yola mesafesi 60m 'dir. Yerleşim alanında bulunan arsa çevresinde yoğun olarak müsyakil ev köy evi bulunmaktadır. Villa inşatı düşünen aileler için ideal gayrimenkul olduğunu belirtelim.

Bölgenin İmar Durumu

Arsanın imar durumu açısından, Ö.Ç.K.K. Başkanlığı' nın 1/5/2007 tarih ve 2463 sayılı yazısı ile onaylanan geçiş dönemi yapılaşma koşulları yine ;Ö.Ç.K.K.Başkanlığınca onaylı 1/25.000 ölçekli Datça Bozburun çevre düzeni hükümleri geçerlidir. Yasal prosedürde Selimiye satılık arsalar için inşaat ruhsatı alınmasına uygundur. Muğla İli 'nin 30 Mart 2014 yerel seçimleri ardından Büyük Şehir Belediyeliği olması üzerine Mahalle Marmaris Belediyesi 'ne bağlandı. 30 Nisan 2014 günü Revizyon Planı askıdan indirildi.

Onaylanan Planlar

Onaylanması beklenen plan, kaçak yapılaşmayı önlemesi açısından olumlu eleştiri almış, fiyatlarda ise dalgalanma nedeni olmuştur. Yeni çıkan torba yasa bucakları kaldırmaktadır. Daha çok teknik bilgi istenirse, lütfen İmar Bilgileri sayfamıza bakmanız ya da Sık Sorulan Sorular Sayfamıza ulaşmanızı öneririz. Randevu alınarak ilandaki emlakı görmeniz mümkündür. T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003 tarihli yönetmeliği 'ne uygun olarak bu işlem gerçekleştirilir. Ücret alınmaz. Yer gösterme için tutanak tanzim edilir, bilgi verilir.

Selimiye Emlak Konut Fırsatları 

Muğla çevresi 28 yıl üzerinde profesyonel danışmanlık hizmeti şirketimiz tarafından aralıksız verilmektedir. Marmaris Selimiyede satılık emlak müstakil ev konut köy evi villa ile inşaatına uygun arsalar arazi tarla tipi gayrimenkul alım satım danışmanlık hizmeti veriyoruz. Yatırımcılara yönelik cazip araziler, çekek yerine uygun koylar Selimiyede ve Türkiye güney sahillerinde pazarlama çalışmalarını sürdürüyoruz. Yüzlerce emlak ilanına yer veren resmi sitemiz 3000 adet üzerinde resim ile yayında olup, son kayıt edilen ilanlar hemen sosyal medya hesaplarımızdan duyurulmaktadır.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita