Gönenç Emlak

Muğla Marmaris Merkezde 1994 yılında kurulan Gönenç Emlak Şirketi 2020 için yeni fırsatlar ile gayrimenkul piyasasındayız açıklaması yaptı.

2020 için Yeni Fırsatlar | Selimiye Emlak

yeni fırsat ilanlarımızı izleyin

Gönenç Emlak Şirketi

Muğla Marmaris Merkezde 1994 yılında kurulan Gönenç Emlak Şirketi 2020 için yeni fırsatlar ile gayrimenkul piyasasındayız açıklaması yaptı. Şirket sektörde 25nci hizmet yılını kutladı. Firma, Marmaris Emlak piyasası öncü kurumsal gayrimenkul danışmanlık şirketi olarak aralıksız bu güne kadar hizmet vermektedir. Muğla çevresi hizmet alanı belirlenerek, yerel firma gücü oluşturma hedefine ulaştıklarını belirtildi. Yeni yıl fırsatları için hazırlıklar tamamlandı. Lütfen fırsatlar için bizi izleyiniz. Marmaris Emlak Bülteni ücretsiz üyelik modülü sayfa sağ alt kısmında yer almaktadır.

Yerel Şirketlerin Gücü

Aile şirketi olarak kurulan Gönenç Emlak Şirketi, Marmaris Emlak Konut Sektörünün ilk on-line firmasıdır. Kurucu Ekonomist Kemal Gönenç yönetiminde günün modern tekniklerini kullanarak pazarlama çalışması yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı, bilgi, birikim deneyim ve vizyon derinliğine sahip faaliyet benimsenmiştir. Bilişimde yaşanan gelişimler ticari hayatımızı tümden değiştirmiştir. Geçmişin müşteri bekleme dönemi sona erdiği biliniyor. Stratejik planlama, inbound, dijital emlak pazarlama gibi modern teknikler artık geleneksel yöntemlerin yerini aldı. Eski usullerle yaşamanın, ticari rekabetin sürdürülebilir olması mümkün değil..

Elit ve Butik Hizmet Kalitesi

Marmaris Gönenç Emlak Şirketi gayrimenkul sektöründe öncelikle emlak danışmanlık hizmeti vermektedir. Satılık gayrimenkulleri hızlı ve değerinde pazarlama yaparak hizmet verilir. Emlak satın almak isteyenlere ise, ne aradıkları konusunda istekler belirlenir. İsteklere uygun olan satılık ilanları içinden seçilerek müşteriye sunulur. Üç adetten fazla emlak gösterilmez. Bu davranış 25 yıldır nerede ise geleneğinmiz olmuştur. Aylardır konut veya arsa aradığı halde bulamayan müşteriler için daima kafalarının karıştığı veya isteğini almaya yetmeyecek efektif gücü nedeniyle, olmayanı aradığı değerlendirmesi yapıyoruz. En az üç ay taleplerini askıya almaları, ardından tekrar görüşme yapmayı öneriyoruz. Bize göre butikte çizgili gömlek arayana, pantalon alana kemer bedava sunarak pazarlama yapmak anlamsız ve zaman kaybıdır. .  

Deneyim Birikim

Danışmanın değerini verdiği hizmetin kalitesi belirler. Gayrimenkul sektöründe , bilgisi, deneyimi ve birikimi, öz geçmişi ile yerini belirleyen firmalar sürdürülebilir hizmet verebilir. Yatırımcılara fizibilitesi yapılmış, finansal durumu analiz edilmiş, yatırım dönüş süresi öngörülen proje sunuyoruz. Örneğin, 80.000m2  konut imarlı projelendirilmiş Marmaris Satılık Villalar paketi müjdesini vermiş olalım.

Danışmak Kazandırır

Gönenç Emlak Şirketi, firma sahibi ailemiz için, piyasadan Marmaris Emlak Konut satın alarak satışı al-sat yönünde çalışmalar yürütülmektedir. İkinci el ev satın alınarak restore edildikten sonra satışa çıkarıldığı gibi, arsa parseli için, villa ruhsatı alarak projeden satmak veya inşaatını tamamladıktan sonra satmak seviyesinde faaliyet odaklı çalışıyoruz. Firmamızın sloganı: Danışmak Kazandırır.